Komoda Story SO-05 - bílá
Související produkty
Detailní popis produktu
Praktická komoda do dětského pokoje
Komoda Story 05 nabízí prostornou zásuvku na drobnosti a dvoudveřovou skříňku s policí pro přehledné uložení oblečení, hraček nebo školních potřeb. Díky univerzálním rozměrům se hodí nejen do dětského pokoje, ale také do studentských interiérů.
Jemný vzhled v kombinaci bílé a dekoru dřeva
Bílý odstín v kombinaci s dekorem dub nash působí útulně, svěže a snadno se kombinuje s ostatním nábytkem. Horní deska v dekoru dřeva a kulaté úchytky dodávají komodě příjemný a nadčasový vzhled.
Kvalitní materiály a odolné provedení
- korpus: odolné lamino LTD vhodné pro každodenní používání
- hrany: ABS lišty pomáhají chránit nábytek před poškozením a vlhkostí
- zadní část: pevná HDF deska
- zásuvka: praktický prostor pro drobnosti a doplňky
- police: přehledné uspořádání uložených věcí
- povrch: snadný na údržbu
- rolkové pojezdy: zajišťují pohodlné vysouvání zásuvky
- úchytky: plastové v dekoru dřeva
- dodáváno v demontovaném stavu s montážním návodem
Součást kolekce Story
Komodu lze kombinovat s dalšími prvky kolekce Story a vytvořit tak harmonicky sladěný dětský nebo studentský pokoj. Komodu je možné doplnit také nástavcem se zrcadlem Story 06.
Jednotlivé kusy nábytku z kolekce Story naleznete zde.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské komody |
|---|---|
| Šířka: | 110 cm |
| Výška: | 90 cm |
| Hloubka: | 42 cm |
| Materiál: | lamino LTD, lišty ABS, plastové úchyty, válečkový pojezd, dno zásuvky a zadní deska sololit 3 mm |
| Barevné provedení: | bílý mat/dub Nash |
| Hmotnost: | 44 kg |
| Počet dodaných kusů: | 2 ks |
| Stav dodání: | v demontu |
| Záruční lhůta: | 24 měsíců |
| Rozměry balení: | 1ks - 12 × 45 × 119 cm / 29 kg, 2 ks - 8 × 53 × 108 cm / 15 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




