Infolinka:

(+420) 734 235 273

 

 

Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Polštář / hračka Lazy Snail Lorena Canals - líný šnek
Polštář / hračka Lazy Snail Lorena Canals - líný šnek Polštář / hračka Lazy Snail Lorena Canals - líný šnek Polštář / hračka Lazy Snail Lorena Canals - líný šnek Polštář / hračka Lazy Snail Lorena Canals - líný šnek Polštář / hračka Lazy Snail Lorena Canals - líný šnek Polštář / hračka Lazy Snail Lorena Canals - líný šnek

Polštář / hračka Lazy Snail Lorena Canals - líný šnek

Bavlněný polštář z kolekce Fantasy garden od světoznámé značky Lorena Canals. Velikost 22 x 40 cm, ekologicky nezávadný materiál a netoxické barvy. Ruční výroba za férových podmínek. Lze prát v pračce.

Dostupnost: 1-4 týdny
Cena s DPH

1 150 Kč

Kód zboží: SC-SNAIL
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Lorena Canals

Polštář / hračka Lazy Snail Lorena Canals - líný šnek

Bavlněný polštář z kolekce Fantasy garden od světoznámé značky Lorena Canals. Velikost 22 x 40 cm, ekologicky nezávadný materiál a netoxické barvy. Ruční výroba za férových podmínek. Lze prát v pračce.

Líný šnek je pohodlný polštář a zároveň nápaditá hračka pro malé i starší děti. Měkký polštář ve tvaru šneka je možné vyprat v pračce, tak si s ním mohou děti klidně hrát na zemi nebo venku na zahradě.

Polštář je šetrný k životnímu prostředí, na jeho výrobu byla použitá bavlna a přírodní barvy. Pečlivá ruční práce za férových podmínek pro zaměstnance z něho tvoří jedinečný a etický kousek.

Tajuplný život v zákoutích zahrad byl inspirací pro vznik kolekce Fantasy garden - Zahrada plná fantazie. Součástí kolekce jsou koberce, podložky na hraní, nástěnné dekorace, bavlněné hračky a pufy ve tvaru zvířátek. Celý koncept je založený na myšlence vytvořit dětem příjemné a zdravé prostředí, ve kterém se budou cítit dobře a zároveň bude pobyt v takovém pokojíčku zábavný. 

Celou kolekci Fantasy garden naleznete zde.

Španělská značka Lorena Canals nachází inspiraci při navrhování koberců a bytových doplňků úplně všude. Unikátní design a neobvyklé barvy jsou charakteristickým rysem této značky, která se snaží nejen o originální výrobky, ale zakládá si i na ekologické produkci a  korektním jednáním se zaměstnanci.

Popis

  • bavlněný polštář od věhlasné značky Lorena Canals
  • pratelný v pračce, snadná údržba
  • výroba, materiál a barvy šetrné k životnímu prostředí 
  • ruční výroba za použití tradičních metod
  • férové podmínky pro zaměstnance bez dětských pracovníků
  • každý kus je originál, barva a vzor se vlivem ruční práce mohou mírně lišit

Materiál

  • 100 % certifikovaná organická bavlna - GOTS-certified organic cotton
  • přírodní barvy bez toxických látek

*Polštář je zdravotně nezávadný a splňuje mezinárodní normy.

Technické parametry

Šířka 22 cm
Délka 40 cm
Materiál 100 % certifikovaná organická bavlna
Speciální vlastnosti pratelný, ručně vyrobený, šetrný k životnímu prostředí, přírodní barvy bez toxických látek
Záruční lhůta 24 měsíců
Polštář / hračka Lazy Snail Lorena Canals - líný šnek Polštář / hračka Lazy Snail Lorena Canals - líný šnek Polštář / hračka Lazy Snail Lorena Canals - líný šnek Polštář / hračka Lazy Snail Lorena Canals - líný šnek Polštář / hračka Lazy Snail Lorena Canals - líný šnek Polštář / hračka Lazy Snail Lorena Canals - líný šnek Polštář / hračka Lazy Snail Lorena Canals - líný šnek