Akce - Rozkládací křeslo Filo I
Související produkty
Detailní popis produktu
Stylový design, který zapadne kamkoliv
Rozkládací křeslo Filo I zaujme na první pohled svým elegantním prošíváním sedáku i opěráku a jemně lemovanými područkami. Díky celočalouněnému provedení ze všech stran ho můžete umístit nejen ke stěně, ale i volně do prostoru. Součástí je také dekorativní polštářek, který zvyšuje pohodlí i celkový vzhled.
Rozkládání a praktické využití
- snadné a rychlé rozložení na lůžko
- lehací plocha 80 × 195 cm
- ideální pro příležitostné přespání jedné osoby
- vhodné do malých bytů, pracoven, dětských pokojů nebo na chatu
Úložný prostor
- menší úložný prostor pro lůžkoviny nebo deku
- praktické řešení pro udržení pořádku
Kvalitní konstrukce a materiály
- kostra z masivního dřeva a dřevotřísky
- sedák – vlnité pružiny faliste a PUR pěna
- opěrák – PUR pěna
Výběr potahových látek
- široký výběr potahových látek v různých odstínech
- možnost sladění s interiérem
- vybrané varianty se snadnou údržbou (Water Repellent)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozkládací křesla |
|---|---|
| Šířka: | 102 cm |
| Výška: | 83 cm |
| Hloubka: | 90 cm |
| Výška sedu: | 36 cm |
| Úložný prostor: | ANO |
| Rozkládání: | ano |
| Lehací plocha: | 195 x 80 cm |
| Nosnost: | 130 Kg |
| Materiál: | masivní dřevo, dřevotříska, Pur pěna, pružiny Faliste |
| Hmotnost: | 47,50 kg |
| Počet dodaných kusů: | 1 ks |
| Stav dodání: | v celku |
| Záruční lhůta: | 24 měsíců |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




