Infolinka:

(+420) 734 235 273

 

 

Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Sedadlo s područkou Modulo 2 P - pravá strana
Sedadlo s područkou Modulo 2 P - pravá strana Sedadlo s područkou Modulo 2 P - pravá strana Sedadlo s područkou Modulo 2 P - pravá strana Sedadlo s područkou Modulo 2 P - pravá strana Sedadlo s područkou Modulo 2 P - pravá strana Sedadlo s područkou Modulo 2 P - pravá strana Sedadlo s područkou Modulo 2 P - pravá strana Sedadlo s područkou Modulo 2 P - pravá strana

Sedadlo s područkou Modulo 2 P - pravá strana

Sedadlo s područkou Modulo 2 o rozměrech (š) 87 x (v) 90–100 x (h) 103–125 cm, hloubka sedu 65 cm, při sklopení opěradla 90 cm. Kostra je vyrobená z masivního dřeva a dřevotřísky, sedák a opěrák jsou vyrobeny z čalounických pásů a kvalitní HR pěny. Velký výběr potahových látek.

Dostupnost: 2-8 týdnů
Doprava ZDARMA
Cena s DPH

7 000 Kč

Zvolit variantu
Kód zboží: MOD2R
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Meblar
Splátková kalkulačka klikni pro detail

Sedadlo s područkou Modulo 2 P - pravá strana

Sedadlo s područkou Modulo 2 o rozměrech (š) 87 x (v) 90–100 x (h) 103–125 cm, hloubka sedu 65 cm, při sklopení opěradla 90 cm. Kostra je vyrobená z masivního dřeva a dřevotřísky, sedák a opěrák jsou vyrobeny z čalounických pásů a kvalitní HR pěny. Velký výběr potahových látek.

Elegantní kousek k sestavení ideální sedací soupravy nebo pohovky disponuje polohovacím opěradlem, které zajistí vyšší komfort při odpočinku. Sedadlo je vypolstrované kvalitní HR pěnou, na níž bude i delší sezení příjemné.

Sedadlo s područkou na pravé straně je určené k zakončení pohovky či sedací soupravy. Z čelního pohledu se tento díl upevňuje na pravou stranu.

K sedadlu s područkou lze připevnit několik sedadel bez područky a levou stranu zakončit buď otomanem v levém provedení, nebo sedadlem s područkou na levé straně.

Doplňkové sedadlo bez područek Modulo 1 - prostřední díl k zakoupení zde.

Sedadlo s područkou Modulo 2 L - levá strana k zakoupení zde.

Otoman Modulo 4 L - levý roh k zakoupení zde.

Kompletní nabídka kolekce sedacího nábytku Modulo zde.

Kolekce Modulo

Součástí kolekce Modulo jsou různě velké komponenty, ze kterých je možné nakonfigurovat sedací soupravy a pohovky dle vlastních potřeb a preferencí nebo upravit rozměr již vytvořených kousků. Pro sedací nábytek Modulo jsou charakteristické zaoblené tvary, vyšší nožičky a moderní vzhled. Veškeré prvky jsou vypolstrované kvalitní HR studenou pěnou, jež dopřeje pohodlné sezení a odpočinek. Významnou funkcí jsou polohovací opěradla, jež snadno sklopíte dozadu do částečného lehu. Snadný a funkční způsob, jak si zpříjemnit sezení a odpočinek.

K sedacímu nábytku Modulo se skvěle hodí odkládací stolky na různé předměty či nápoje, jež chcete mít hned po ruce. Omrkněte stolky v naší nabídce zde.

Materiál

  • kostra je vyrobená z masivního dřeva a dřevotřísky
  • sedák a opěrák - čalounické pásy, na sedáku i opěráku je použita kvalitní HR pěna
  • opěrný polštář vycpaný silikonovými kuličkami
  • kovové nohy 15,5 cm

Technické parametry

Šířka 87 cm
Minimální výška 90 cm
Výška 100 cm
Hloubka 125 cm
Hloubka sedu 65–90 cm
Výška sedu 46 cm
Úložný prostor Ne
Kombinace látek Ne
Materiál masivní dřevo, dřevotříska, čalounické pásy, studená (HR) pěna, silikonové kuličky, kovové nohy
Stav dodání v demontu
Záruční lhůta 24 měsíců
Sedadlo s područkou Modulo 2 P - pravá strana Sedadlo s područkou Modulo 2 P - pravá strana Sedadlo s područkou Modulo 2 P - pravá strana Sedadlo s područkou Modulo 2 P - pravá strana Sedadlo s područkou Modulo 2 P - pravá strana Sedadlo s područkou Modulo 2 P - pravá strana Sedadlo s područkou Modulo 2 P - pravá strana Sedadlo s područkou Modulo 2 P - pravá strana Sedadlo s područkou Modulo 2 P - pravá strana