Infolinka:

(+420) 734 235 273

 

 

Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Závěsná police Allmo AL 11
Závěsná police Allmo AL 11 Závěsná police Allmo AL 11

Závěsná police Allmo AL 11

Závěsná police Allmo o rozměrech (š) 140 x (v) 30 x (h) 30 cm je vyrobená z lamina 16 mm, hrany zakončené lištou ABS. Nábytek je v barevném provedení dub estana + antracit.

Dostupnost: 2-8 týdnů
Cena s DPH

1 490 Kč

Kód zboží:
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Meblar

Závěsná police Allmo AL 11

Závěsná police Allmo o rozměrech (š) 140 x (v) 30 x (h) 30 cm je vyrobená z lamina 16 mm, hrany zakončené lištou ABS. Nábytek je v barevném provedení dub estana + antracit.

Závěsná police je z bočních stran uzavřená deskami, o které se mohou opírat knihy a tím se zabrání jejich posunutí či pádu. Vnitřní uspořádání úložného prostoru napomáhá k umístění různých předmětů, ať už se jedná o knihy, drobnou dekoraci, pokojové rostliny či osvětlení. Originální vzhled zajišťuje antracitové žebrování a police ve stejném odstínu. Skvělý způsob, jak využít místo na zdi a zároveň zútulnit obývací pokoj, studentský pokoj či domácí pracovnu.

Moderní sektorový nábytek Allmo se nese na vlně oblíbeného spojení dekoru dřeva s antracitovou barvou. Tuto kolekci zdobí antracitové žebrování, jež přidává kouskům na originálním vzhledu. Zásuvky a dvířka jsou opatřeny tmavými úchyty, které nenarušují vzhled, naopak jej perfektně doplňují.

V kolekci Allmo je na výběr z různě velkých skříní, vitrín, regálů, komod, závěsných polic a televizních stolků. Nechybí ani konferenční a psací stůl s přídavným úložným prostorem. Díky této rozmanité nabídce je nábytek použitelný v obývacím pokoji, ložnici i pokoji pro starší děti a studenty. Výhodou je jednota stylu nábytku v různých pokojích a možnost jej přeorganizovat a tím oživit vzhled místností.

 Celou kolekci nábytku Allmo naleznete zde.

Materiál

  • lamino 16 mm - laminovaná dřevotřísková deska, jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravenou, povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím, cení se pro vysokou mechanickou odolnost, nízkou cenu i jednoduchou údržbu
  • hrany nábytku jsou zakončeny lištou ABS, nábytek je tak odolný vůči mechanickému poškození

Odstín

  • dub estana + antracit

Technické parametry

Šířka 140 cm
Výška 30 cm
Hloubka 30 cm
Materiál lamino 16 mm, lišty ABS
Barevné provedení dub estana + antracit
Záruční lhůta 24 měsíců
Závěsná police Allmo AL 11 Závěsná police Allmo AL 11 Závěsná police Allmo AL 11