Infolinka:

(+420) 734 235 273

 

 

Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Úložný koš Lorena Canals tužka ø 13 - Back To School
Úložný koš Lorena Canals tužka ø 13 - Back To School Úložný koš Lorena Canals tužka ø 13 - Back To School Úložný koš Lorena Canals tužka ø 13 - Back To School Úložný koš Lorena Canals tužka ø 13 - Back To School Úložný koš Lorena Canals tužka ø 13 - Back To School Úložný koš Lorena Canals tužka ø 13 - Back To School Úložný koš Lorena Canals tužka ø 13 - Back To School Úložný koš Lorena Canals tužka ø 13 - Back To School Úložný koš Lorena Canals tužka ø 13 - Back To School Úložný koš Lorena Canals tužka ø 13 - Back To School Úložný koš Lorena Canals tužka ø 13 - Back To School

Úložný koš Lorena Canals tužka ø 13 - Back To School

Bavlněný koš ve tvaru tužky - Back To School od světoznámé značky Lorena Canals. Průměr 13 cm, výška 30 cm. Ekologicky nezávadný materiál a netoxické barvy. Ruční výroba za férových podmínek.

Dostupnost: 1-4 týdny
Cena s DPH

800 Kč

Kód zboží: BSK-PENCIL-S
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Lorena Canals

Úložný koš Lorena Canals tužka ø 13 - Back To School

Bavlněný koš ve tvaru tužky - Back To School od světoznámé značky Lorena Canals. Průměr 13 cm, výška 30 cm. Ekologicky nezávadný materiál a netoxické barvy. Ruční výroba za férových podmínek.

Barevný koš s víkem ve tvaru tužky, hravě doplní pokojíček menších dětí a školáků. Koš z veselé kolekce Back To School je skvělým pomocníkem při úklidu a skladování věcí, jež chce mít každý hned po ruce. S košem si může dítě hrát, je šetrný k životnímu prostředí, na jeho výrobu byla použita bavlna, polyester a přírodní barvy. Pečlivá ruční práce za férových podmínek pro zaměstnance z něho tvoří jedinečný a etický kousek.

Španělská značka Lorena Canals nachází inspiraci při navrhování koberců a bytových doplňků úplně všude. Unikátní design a neobvyklé barvy jsou charakteristickým rysem této značky, která se snaží nejen o originální výrobky, ale zakládá si i na ekologické produkci a  korektním jednáním se zaměstnanci.

Popis

  • bavlněný koš od věhlasné značky Lorena Canals
  • tvar tužky, velikost ø 13 cm, výška 30 cm
  • výroba, materiál a barvy šetrné k životnímu prostředí 
  • ruční práce za použití tradičních metod
  • férové podmínky pro zaměstnance bez dětských pracovníků
  • každý kus je originál, barva a vzor se vlivem ruční práce mohou mírně lišit

Materiál

  • 97% bavlna, 3% další materiály 
  • přírodní barvy bez toxických látek

*Koš je zdravotně nezávadný a splňuje mezinárodní normy ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001.

Technické parametry

Výška 30 cm
Průměr 30 cm cm
Materiál 97% bavlna, 3% další materiály
Počet dodaných kusů 1 ks
Speciální vlastnosti ručně vyrobený, šetrný k životnímu prostředí, přírodní barvy bez toxických látek
Záruční lhůta 24 měsíců
Úložný koš Lorena Canals tužka ø 13 - Back To School Úložný koš Lorena Canals tužka ø 13 - Back To School Úložný koš Lorena Canals tužka ø 13 - Back To School Úložný koš Lorena Canals tužka ø 13 - Back To School Úložný koš Lorena Canals tužka ø 13 - Back To School Úložný koš Lorena Canals tužka ø 13 - Back To School Úložný koš Lorena Canals tužka ø 13 - Back To School Úložný koš Lorena Canals tužka ø 13 - Back To School Úložný koš Lorena Canals tužka ø 13 - Back To School Úložný koš Lorena Canals tužka ø 13 - Back To School Úložný koš Lorena Canals tužka ø 13 - Back To School Úložný koš Lorena Canals tužka ø 13 - Back To School