Infolinka:

(+420) 734 235 273

 

 

Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Matrace Sola 200 x 200 x 24 cm
Matrace Sola 200 x 200 x 24 cm

Matrace Sola 200 x 200 x 24 cm

Oboustranná matrace se stupněm tvrdosti H3 a výplní z viscoelastické pěny, kokosové vrstvy, HR studené pěny, taštičkových pružin a latexové vrstvy. Matrace je uložená ve snímatelném potahu na zip.

Dostupnost: 2-8 týdnů
Doprava ZDARMA
Cena s DPH

11 400 Kč

Kód zboží:
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: ELTAP
Splátková kalkulačka klikni pro detail

Matrace Sola 200 x 200 x 24 cm

Oboustranná matrace se stupněm tvrdosti H3 a výplní z viscoelastické pěny, kokosové vrstvy, HR studené pěny, taštičkových pružin a latexové vrstvy. Matrace je uložená ve snímatelném potahu na zip.

Exkluzivní matrace Sola se skládá z pečlivě vybraných vrstev pěn, jež dohromady tvoří naprosto jedinečný kousek pro ten nejpohodlnější spánek.

Vnější vrstvu tvoří viscoelastická pěna. Viscoelatická pěna (líná pěna, paměťová pěna) pružně mění svoji tvrdost v závislosti na teplotě a tím se dokonale přizpůsobí anatomii lidského těla. Rovnoměrný tlak paměťové pěny na lidské tělo přispívá ke zkvalitnění spánku, zabraňuje častému převracení a předchází bolesti zad a kloubů. Díky těmto unikátním vlastnostem je jednou z nejžádanějších materiálů pro výplň matrací.

Pod viscoelastickou pěnou leží kokosová vrstva, která má antimykotické a antialergenní vlastnosti. Kokosová deska se vyznačuje pružností a vzdušností. Matrace s kokosovým vláknem jsou vhodné pro ty, kteří preferují tvrdší matrace.

Další vrstvu tvoří studená (HR) pěna, jež je elastická, prodyšná, dobře odvětrává vlhkost a vyznačuje se tvarovou stálostí, odolností vůči proležení a dlouhou životností. 

V jádru matrace jsou umístěné taštičkové pružiny, které jsou, na rozdíl od klasických pružin, v matraci uložené samostatně v malých textilních taštičkách. Díky tomu snadno kopírují nerovnosti lidského těla a jsou velmi vzdušné. Pružiny jsou poskládané do 7 komfortních zón. Jedná se o maximální možné množství zón u matrace. Zóny jsou místa v matraci s odlišnou tvrdostí materiálů, jež se lépe přizpůsobí křivkám lidského těla. Vrstva taštičkových pružin je chráněná filcovými podložkami z obou stran. 

Poslední výplň tvoří latexová vrstva, jež je jedním z nejkvalitnějších materiálů pro výplň matrací. Latexové matrace jsou prodyšné, tvarově stálé a mají vysokou bodovou elasticitu. Tyto unikátní vlastnosti latexu zaručí dlouhou životnost matrace a komfortní odpočinek i pro ty nejnáročnější spáče. Latex je zdravotně nezávadný, antibakteriální a nezapáchá.   

Matrace v celkové výšce 24 cm je chráněná antialergenním potahem. Snímatelný potah na zip lze vyprat do 40°C.

Rozměr matrace

 • šířka 200 cm, délka 200 cm, výška 24 cm

Popis

 • oboustranná matrace z viscoelastické pěny, kokosové vrstvy, HR studené pěny, taštičkových pružin a latexové vrstvy
 • viscoelastická pěna se dokonale přizpůsobí anatomii lidského těla, zabraňuje častému převracení, předchází bolesti zad a kloubů 
 • kokosová vrstva zpevňuje povrch a má antimykotické a antialergenní vlastnosti 
 • HR studená pěna se přizpůsobí tvarům lidského těla, je vysoce flexibilní, tvarově stálá, prodyšná, snáze vyrovnává teplotní rozdíly, výborná elasticita, dlouhá životnost
 • taštičkové pružiny v 7 komfortních zónách s odlišnou tvrdostí materiálů, jež se lépe přizpůsobí křivkám lidského těla
 • latexová pěna s vysokou bodovou elasticitou, prodyšná, tvarově stálá, zdravotně nezávadná 
 • snímatelný povlak se zipem, antialergenní, 100% polyester
 • doporučený podklad: pevné i lamelové rošty, polohovatelné rošty

Vlastnosti matrace

 • tuhost H3 - středně tvrdá
 • výplň matrace z viscoelastické pěny, kokosové vrstvy, HR studené pěny, taštičkových pružin a latexové vrstvy
 • snímatelný potah s antialergenní úpravou, prát do 40°C

Technické parametry

Šířka 200 cm
Výška 24 cm
Délka 200 cm
Tuhost matrace H3 - středně tvrdá
Materiál viscoelastická pěna, kokosová vrstva, HR studená pěná, taštičkové pružiny, latexová vrstva, snímatelný potah se zipem - 100% polyester
Počet dodaných kusů 1 ks
Stav dodání v celku
Záruční lhůta 24 měsíců
Matrace Sola 200 x 200 x 24 cm Matrace Sola 200 x 200 x 24 cm