Infolinka:

(+420) 734 235 273

 

 

Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Noční stolek Allmo AL 20 L/P
Noční stolek Allmo AL 20 L/P Noční stolek Allmo AL 20 L/P Noční stolek Allmo AL 20 L/P Noční stolek Allmo AL 20 L/P Noční stolek Allmo AL 20 L/P Noční stolek Allmo AL 20 L/P

Noční stolek Allmo AL 20 L/P

Noční stolek Allmo o rozměrech (š) 40 x (v) 40 x (h) 36 cm je vyrobený z lamina 16 mm, hrany zakončené lištou ABS. Nábytek je v barevném provedení dub estana + antracit.

Dostupnost: 2-8 týdnů
Cena s DPH

1 140 Kč

Kód zboží:
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Meblar

Noční stolek Allmo AL 20 L/P

Noční stolek Allmo o rozměrech (š) 40 x (v) 40 x (h) 36 cm je vyrobený z lamina 16 mm, hrany zakončené lištou ABS. Nábytek je v barevném provedení dub estana + antracit.

Noční stolek je praktickým doplňkem k postelím k odkládání drobností a malého osvětlení. Stolek je součástí kolekce Allmo a skvěle se hodí nejen právě k posteli ze stejnojmenné kolekce.

Kolekce Allmo

Moderní nábytek Allmo se nese na vlně oblíbeného spojení dekoru dřeva s antracitovou barvou. Tuto kolekci zdobí antracitové žebrování, jež přidává kouskům na originálním vzhledu. Zásuvky a dvířka jsou opatřeny tmavými úchyty, které nenarušují vzhled, naopak jej perfektně doplňují.

V kolekci Allmo je na výběr z různě velkých skříní, vitrín, regálů, komod, závěsných polic a televizních stolků. Nechybí ani konferenční a psací stůl s přídavným úložným prostorem. Dále je v kolekci nábytek na kompletní vybavení ložnice a pokojů dospívajících dětí. Díky této rozmanité nabídce je nábytek použitelný v obývacím pokoji, ložnici i pokoji pro starší děti a studenty. Výhodou je jednota stylu nábytku v různých pokojích a možnost jej přeorganizovat a tím oživit vzhled místností.

 Celou kolekci nábytku Allmo naleznete zde.

Materiál

  • lamino 16 mm - laminovaná dřevotřísková deska, jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravenou, povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím, cení se pro vysokou mechanickou odolnost, nízkou cenu i jednoduchou údržbu
  • hrany nábytku jsou zakončeny lištou ABS, nábytek je tak odolný vůči mechanickému poškození
  • kovové úchyty

Odstín

  • dub estana + antracit

Technické parametry

Šířka 40 cm
Výška 40 cm
Hloubka 36 cm
Materiál lamino 16 mm, lišty ABS
Barevné provedení dub estana + antracit
Hmotnost 11,22 kg
Stav dodání v demontu
Záruční lhůta 24 měsíců
Noční stolek Allmo AL 20 L/P Noční stolek Allmo AL 20 L/P Noční stolek Allmo AL 20 L/P Noční stolek Allmo AL 20 L/P Noční stolek Allmo AL 20 L/P Noční stolek Allmo AL 20 L/P Noční stolek Allmo AL 20 L/P