Infolinka:

(+420) 734 235 273

 

 

Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Puf / taburet Lorena Canals ø 45 balon - ECO-CITY
Puf / taburet Lorena Canals ø 45 balon - ECO-CITY Puf / taburet Lorena Canals ø 45 balon - ECO-CITY Puf / taburet Lorena Canals ø 45 balon - ECO-CITY Puf / taburet Lorena Canals ø 45 balon - ECO-CITY Puf / taburet Lorena Canals ø 45 balon - ECO-CITY Puf / taburet Lorena Canals ø 45 balon - ECO-CITY Puf / taburet Lorena Canals ø 45 balon - ECO-CITY

Puf / taburet Lorena Canals ø 45 balon - ECO-CITY

Sedací puf neboli taburet z kolekce ECO-CITY od světoznámé značky Lorena Canals. Průměr 45 cm, výška 50 cm, ekologicky nezávadný materiál a netoxické barvy. Ruční výroba za férových podmínek. Lze prát v pračce.

Dostupnost: 1-4 týdny
Cena s DPH

3 690 Kč

Kód zboží: P-BALL
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Lorena Canals
Splátková kalkulačka klikni pro detail

Puf / taburet Lorena Canals ø 45 balon - ECO-CITY

Sedací puf neboli taburet z kolekce ECO-CITY od světoznámé značky Lorena Canals. Průměr 45 cm, výška 50 cm, ekologicky nezávadný materiál a netoxické barvy. Ruční výroba za férových podmínek. Lze prát v pračce.

Řekněte ahoj ekologickému městu, tak popisuje výrobce novou kolekci koberců a doplňků pro děti s názvem ECO-CITY. Kolekce byla navržená tak, aby byly jednotlivé prvky nejen hezké a originální, ale zároveň sloužily i dětským hrám a byly tak využité naplno. 

Puf je sešitý z různě barevných látek, svým provedením připomíná nafukovací balon do vody. Puf je oblíbeným doplňkem k sezení a odpočinku. Příjemná výplň je chráněná potahem na zip, který snadno vyperete doma v pračce. Děti si tak mohou bezstarostně hrát a využívat puf naplno.

Puf je šetrný k životnímu prostředí, na jeho výrobu byla použitá bavlna a přírodní barvy. Pečlivá ruční práce za férových podmínek pro zaměstnance z něho tvoří jedinečný a etický kousek.

Španělská značka Lorena Canals nachází inspiraci při navrhování koberců a bytových doplňků úplně všude. Unikátní design a neobvyklé barvy jsou charakteristickým rysem této značky, která se snaží nejen o originální výrobky, ale zakládá si i na ekologické produkci a  korektním jednáním se zaměstnanci.

Popis

  • bavlněný puf od věhlasné značky Lorena Canals
  • pratelný do 30°, snadná údržba
  • průměr 45, výška 50 cm
  • výroba, materiál a barvy šetrné k životnímu prostředí 
  • ruční práce za použití tradičních metod
  • férové podmínky pro zaměstnance bez dětských pracovníků
  • každý kus je originál, barva a vzor se vlivem ruční práce mohou mírně lišit

Materiál

  • 97 % bavlna, 3 % další materiály 
  • výplň 90 % polyesterové kuličky, 10 % recyklované PET lahve
  • přírodní barvy bez toxických látek

*Puf je zdravotně nezávadný a splňuje mezinárodní normy ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001.

Technické parametry

Výška 50 cm
Tvar kulatý
Průměr 45 cm cm
Materiál 97 % bavlna, 3 % další materiály , výplň 90 % polyesterové kuličky, 10 % recyklované PET lahve
Hmotnost 2,1 kg
Počet dodaných kusů 1 ks
Stav dodání v celku
Speciální vlastnosti pratelný, ručně vyrobený, šetrný k životnímu prostředí, přírodní barvy bez toxických látek
Záruční lhůta 24 měsíců
Puf / taburet Lorena Canals ø 45 balon - ECO-CITY Puf / taburet Lorena Canals ø 45 balon - ECO-CITY Puf / taburet Lorena Canals ø 45 balon - ECO-CITY Puf / taburet Lorena Canals ø 45 balon - ECO-CITY Puf / taburet Lorena Canals ø 45 balon - ECO-CITY Puf / taburet Lorena Canals ø 45 balon - ECO-CITY Puf / taburet Lorena Canals ø 45 balon - ECO-CITY Puf / taburet Lorena Canals ø 45 balon - ECO-CITY