Infolinka:

(+420) 734 235 273

 

 

Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Puf / plyšák Lorena Canals - spící medvěd
Puf / plyšák Lorena Canals - spící medvěd Puf / plyšák Lorena Canals - spící medvěd Puf / plyšák Lorena Canals - spící medvěd Puf / plyšák Lorena Canals - spící medvěd Puf / plyšák Lorena Canals - spící medvěd Puf / plyšák Lorena Canals - spící medvěd Puf / plyšák Lorena Canals - spící medvěd Puf / plyšák Lorena Canals - spící medvěd Puf / plyšák Lorena Canals - spící medvěd

Puf / plyšák Lorena Canals - spící medvěd

Puf z kolekce Planeta včel od světoznámé značky Lorena Canals. Velikost medvěda je 30 x 100 x 70 cm. Ekologicky nezávadný materiál a netoxické barvy. Ruční výroba za férových podmínek.

Dostupnost: 1-4 týdny
Doprava ZDARMA
Cena s DPH

6 990 Kč

Kód zboží: P-BEAR
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Lorena Canals
Splátková kalkulačka klikni pro detail

Puf / plyšák Lorena Canals - spící medvěd

Puf z kolekce Planeta včel od světoznámé značky Lorena Canals. Velikost medvěda je 30 x 100 x 70 cm. Ekologicky nezávadný materiál a netoxické barvy. Ruční výroba za férových podmínek.

Velký plyšový medvěd bude měkoučkým společníkem na hraní, na sezení a na spaní. Puf je lehký, děti jej mohou snadno přemísťovat po pokoji a užít si s ním spoustu legrace i kvalitního odpočinku. Skvělý doplněk do dětských pokojíčků.  

Puf je šetrný k životnímu prostředí, na jeho výrobu byla použitá bavlna, polyester, polystyrenové kuličky a přírodní barvy. Pečlivá ruční práce za férových podmínek pro zaměstnance z něho tvoří jedinečný a etický kousek.

Kolekce Planeta včel

Co se děje v životě včel? To nám napoví hravá kolekce věnovaná včelkám. V kolekci jsou na výběr originální koberce, polštáře, hračky, pufy a úložné koše. Kolekce rozvíjí dětskou fantazii, nabízí praktické a funkční doplňky, se kterými nebude nuda a díky výjimečnému zpracování vydrží roky. 

Děti si mohou hrát na zahradníky a vypěstovat květiny pro včely, létat se včelkami a opylovat květy nebo si odpočinout na rozkvetlé louce.

Nádherná kolekce doplňků, kde má každý kousek něco společného se včelami.

Celou kolekci Planeta včel naleznete zde.

Španělská značka Lorena Canals nachází inspiraci při navrhování koberců a bytových doplňků úplně všude. Unikátní design a neobvyklé barvy jsou charakteristickým rysem této značky, která se snaží nejen o originální výrobky, ale zakládá si i na ekologické produkci a  korektním jednáním se zaměstnanci.

Popis

  • pohodlný puf / plyšák od značky Lorena Canals
  • snímatelná potah na zip, pratelný do 30°, snadná údržba
  • velikost 30 x 100 x 70 cm
  • výroba, materiál a barvy šetrné k životnímu prostředí 
  • ruční výroba za použití tradičních metod
  • férové podmínky pro zaměstnance bez dětských pracovníků
  • každý kus je originál, barva a vzor se vlivem ruční práce mohou mírně lišit

Materiál

  • 97 % bavlna, 3 % další materiály
  • výplň těla 100 % polystyrenové kuličky, výplň nožiček 100 % polyester
  • přírodní barvy bez toxických látek

*Puf je zdravotně nezávadný a splňuje mezinárodní normy.

 

Technické parametry

Šířka 70 cm
Výška 30 cm
Délka 100 cm
Materiál 97 % bavlna, 3 % další materiály, výplň těla 100 % polystyrenové kuličky, výplň nožiček 100 % polyester
Hmotnost 4 kg
Speciální vlastnosti pratelný, ručně vyrobený, šetrný k životnímu prostředí, přírodní barvy bez toxických látek
Záruční lhůta 24 měsíců
Puf / plyšák Lorena Canals - spící medvěd Puf / plyšák Lorena Canals - spící medvěd Puf / plyšák Lorena Canals - spící medvěd Puf / plyšák Lorena Canals - spící medvěd Puf / plyšák Lorena Canals - spící medvěd Puf / plyšák Lorena Canals - spící medvěd Puf / plyšák Lorena Canals - spící medvěd Puf / plyšák Lorena Canals - spící medvěd Puf / plyšák Lorena Canals - spící medvěd Puf / plyšák Lorena Canals - spící medvěd