Infolinka:

(+420) 734 235 273

 

 

Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Set hraček Lorena Canals - Veggies Taco
Set hraček Lorena Canals - Veggies Taco Set hraček Lorena Canals - Veggies Taco Set hraček Lorena Canals - Veggies Taco Set hraček Lorena Canals - Veggies Taco Set hraček Lorena Canals - Veggies Taco Set hraček Lorena Canals - Veggies Taco

Set hraček Lorena Canals - Veggies Taco

Set hraček z kolekce Malý šéfkuchař od světoznámé značky Lorena Canals je vyrobený z ekologicky nezávadného materiálu a netoxické barvy. Ruční výroba za férových podmínek.

Dostupnost: 1-4 týdny
Cena s DPH

600 Kč

Kód zboží: TT-TACO
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Lorena Canals

Set hraček Lorena Canals - Veggies Taco

Set hraček z kolekce Malý šéfkuchař od světoznámé značky Lorena Canals je vyrobený z ekologicky nezávadného materiálu a netoxické barvy. Ruční výroba za férových podmínek.

Aby byla kolekce věnovaná kuchyni a vaření kompletní, mělo by být z čeho vařit. Set bavlněných hraček v sobě skrývá salát, avokádo, pšeničnou placku a rajče. Nechybí ani bavlněný talíř, ať je na co servírovat. Tyto hračky ocení všichni zapálení kuchaři a kuchařky.

Hračky jsou šetrné k životnímu prostředí, na jejich výrobu byla použitá bavlna a přírodní barvy. Pečlivá ruční práce za férových podmínek pro zaměstnance z nich tvoří jedinečný a etický kousek.

Hravá kolekce pro děti i jejich rodiče v sobě skrývá nebývalý důraz na kvalitu, detail a zpracování, které je vidět na každém jejím kousku. Součástí kolekce jsou koberce, úložné koše v různých podobách, bavlněné hračky a pufy na sezení, vše ve stylu retro kuchyně. A o kuchyni je vlastně téměř celá kolekce, jež byla trefně pojmenovaná Malý šéfkuchař. Kolekce se hodí do dětských pokojů, zároveň skvěle zapadne do ostatních místností, kde si děti budou hrát v blízkosti rodičů.

Celou kolekci Malý šéfkuchař - Little chefs collection naleznete zde.

Španělská značka Lorena Canals nachází inspiraci při navrhování koberců a bytových doplňků úplně všude. Unikátní design a neobvyklé barvy jsou charakteristickým rysem této značky, která se snaží nejen o originální výrobky, ale zakládá si i na ekologické produkci a  korektním jednáním se zaměstnanci.

Popis

  • bavlněné hračky od věhlasné značky Lorena Canals
  • výroba, materiál a barvy šetrné k životnímu prostředí 
  • ruční výroba za použití tradičních metod
  • férové podmínky pro zaměstnance bez dětských pracovníků
  • každý kus je originál, barva a vzor se vlivem ruční práce mohou mírně lišit

Materiál

  • 97 % bavlna, 3 % další materiály 
  • výplň 100 % polyester
  • přírodní barvy bez toxických látek

*Hračky jsou zdravotně nezávadné a splňuje mezinárodní normy.

Technické parametry

Sestava se skládá bavlněný salát, avokádo, pšeničnou placku, rajče, talíř
Materiál 97 % bavlna, 3 % další materiály, výplň 100 % polyester
Speciální vlastnosti ručně vyrobený, šetrný k životnímu prostředí, přírodní barvy bez toxických látek
Záruční lhůta 24 měsíců
Set hraček Lorena Canals - Veggies Taco Set hraček Lorena Canals - Veggies Taco Set hraček Lorena Canals - Veggies Taco Set hraček Lorena Canals - Veggies Taco Set hraček Lorena Canals - Veggies Taco Set hraček Lorena Canals - Veggies Taco Set hraček Lorena Canals - Veggies Taco