Infolinka:

(+420) 734 235 273

 

 

Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Úložný koš s polštářem Lorena Canals - houba
Úložný koš s polštářem Lorena Canals - houba Úložný koš s polštářem Lorena Canals - houba Úložný koš s polštářem Lorena Canals - houba Úložný koš s polštářem Lorena Canals - houba Úložný koš s polštářem Lorena Canals - houba Úložný koš s polštářem Lorena Canals - houba Úložný koš s polštářem Lorena Canals - houba

Úložný koš s polštářem Lorena Canals - houba

Úložný koš s polštářem z kolekce Mushrooms Hunt od světoznámé značky Lorena Canals. Velikost koše 45 x Ø 40 cm a polštáře Ø 60 cm, ekologicky nezávadný materiál a netoxické barvy. Ruční výroba za férových podmínek.

Dostupnost: 1-4 týdny
Cena s DPH

3 250 Kč

Kód zboží: BSK-MUGIANT
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Lorena Canals
Splátková kalkulačka klikni pro detail

Úložný koš s polštářem Lorena Canals - houba

Úložný koš s polštářem z kolekce Mushrooms Hunt od světoznámé značky Lorena Canals. Velikost koše 45 x Ø 40 cm a polštáře Ø 60 cm, ekologicky nezávadný materiál a netoxické barvy. Ruční výroba za férových podmínek.

Úložný koš ve tvaru houby se hodí hned dvakrát! Poslouží jako koš na hračky, schovka na poklady při dětských hrách a klobouk je navíc vyplněný a slouží jako polštář. Velmi nápaditý kousek a stylová dekorace.

Koš je šetrný k životnímu prostředí, na jeho výrobu byla použitá bavlna, polyesterová vlákna z recyklovaných PET lahví a přírodní barvy. Pečlivá ruční práce za férových podmínek pro zaměstnance z něho tvoří jedinečný a etický kousek.

Kolekce Mushrooms Hunt - Sbírání hub vnese do domovů nádech tajuplného lesa a vtáhne děti do dobrodružné hry na sbírání hub. V kolekci jsou na výběr různé koberce, doplňky a bavlněné hračky, jež rozvíjejí dětskou fantazii. Důraz je kladený na každý detail, nezávadnost materiálů a celkový dojem dotahují příjemné odstíny, které v interiéru navozují útulnou atmosféru. 

Celou kolekci Mushrooms Hunt naleznete zde.

Španělská značka Lorena Canals nachází inspiraci při navrhování koberců a bytových doplňků úplně všude. Unikátní design a neobvyklé barvy jsou charakteristickým rysem této značky, která se snaží nejen o originální výrobky, ale zakládá si i na ekologické produkci a  korektním jednáním se zaměstnanci.

Popis

  • úložný koš s polštář od věhlasné značky Lorena Canals
  • polštář je pratelný do 30 °C
  • velikost koše 45 x Ø 40 cm, polštáře Ø 60 cm
  • výroba, materiál a barvy šetrné k životnímu prostředí 
  • ruční výroba za použití tradičních metod
  • férové podmínky pro zaměstnance bez dětských pracovníků
  • každý kus je originál, barva a vzor se vlivem ruční práce mohou mírně lišit

Materiál

  • koš 70 % bavlna, 30 % polyesterová vlákna z recyklovaných PET lahví 
  • polštář (klobouk) 97 % bavlna, 3 % další materiály, výplň 100 % polyester
  • přírodní barvy bez toxických látek

*Koš je zdravotně nezávadný a splňuje mezinárodní normy.

Technické parametry

Výška 40 cm
Průměr 60 cm
Materiál koš 70 % bavlna, 30 % polyesterová vlákna z recyklovaných PET lahví, polštář (klobouk) 97 % bavlna, 3 % další materiály, výplň 100 % polyester
Speciální vlastnosti ručně vyrobený, šetrný k životnímu prostředí, přírodní barvy bez toxických látek
Záruční lhůta 24 měsíců
Úložný koš s polštářem Lorena Canals - houba Úložný koš s polštářem Lorena Canals - houba Úložný koš s polštářem Lorena Canals - houba Úložný koš s polštářem Lorena Canals - houba Úložný koš s polštářem Lorena Canals - houba Úložný koš s polštářem Lorena Canals - houba Úložný koš s polštářem Lorena Canals - houba Úložný koš s polštářem Lorena Canals - houba