Infolinka:

(+420) 734 235 273

 

 

Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Matrace Unique Zoom 140 x 200 x 26 cm

Matrace Unique Zoom 140 x 200 x 26 cm

Jednostranná matrace se stupněm tvrdosti H3 a výplní z HR pěny, PUR pěny, taštičkových pružin a pružin bonell. Matrace je uložená ve snímatelném potahu na zip s gelovou strukturou.

Dostupnost: 4-10 týdnů
Doprava ZDARMA
Cena s DPH

7 800 Kč

Kód zboží:
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Wersal
Splátková kalkulačka klikni pro detail

Matrace Unique Zoom 140 x 200 x 26 cm

Jednostranná matrace se stupněm tvrdosti H3 a výplní z HR pěny, PUR pěny, taštičkových pružin a pružin bonell. Matrace je uložená ve snímatelném potahu na zip s gelovou strukturou.

Exkluzivní matrace Unique Zoom se skládá z pečlivě vybraných vrstev, jež dohromady tvoří naprosto jedinečný kousek pro ten nejpohodlnější spánek.

Matrace se skládá z PUR pěny, která se objevuje i pod označením polyuretanová pěna, má ortopedické vlastnosti, je antialergenní a pevnost tohoto materiálu zajistí dlouhou životnost matrace.

Vrchní vrstvu tvoří studená (HR) pěna, jež je elastická, prodyšná, dobře odvětrává vlhkost a vyznačuje se tvarovou stálostí, odolností vůči proležení a dlouhou životností.

V jádru matrace jsou umístěné taštičkové pružiny, které jsou, na rozdíl od klasických pružin, v matraci uložené samostatně v malých textilních taštičkách. Díky tomu snadno kopírují nerovnosti lidského těla a jsou velmi vzdušné. Pružiny jsou poskládané do 7 komfortních zón. Jedná se o maximální možné množství zón u matrace. Zóny jsou místa v matraci s odlišnou tvrdostí materiálů, jež se lépe přizpůsobí křivkám lidského těla. 

Pod vrstvou taštičkových pružin jsou umístěné spirálové pružiny bonell, jež jsou oblíbené pro svoji pevnost v kombinaci s tvarovou stálostí, pružností a vysokou životností. Vrstva bonell pružin je chráněná filcovými podložkami z obou stran. 

Matrace v celkové výšce 26 cm je chráněná snímatelným potahem z netkané textilie s gelovou strukturou a antimikrobiální úpravou, jež brání tvorbě živného prostředí pro roztoče. Podšívka Clima-Care přispívá ke správné cirkulaci vzduchu. Potah na zip lze vyprat do 40 °C.

Vlastnosti matrace

  • tuhost H3 - středně tvrdá
  • velikost 140 x 200 x 26 cm
  • výplň matrace z HR pěny, PUR pěny, taštičkových pružin a pružin bonell
  • snímatelný potah s antialergenní úpravou, na zip, gelová struktura, lze prát do 40 °C

Technické parametry

Šířka 140 cm
Výška 26 cm
Délka 200 cm
Tuhost matrace H3 - středně tvrdá
Materiál HR pěna, PUR pěna, taštičkové pružiny, pružiny bonell
Hmotnost 32,40 kg
Počet dodaných kusů 1 ks
Stav dodání v celku
Záruční lhůta 24 měsíců