Infolinka:

(+420) 734 235 273

 

 

Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Kontejner Allmo AL 10
Kontejner Allmo AL 10 Kontejner Allmo AL 10 Kontejner Allmo AL 10

Kontejner Allmo AL 10

Kontejner Allmo o rozměrech (š) 40 x (v) 53 x (h) 40 cm je vyrobený z lamina 16 mm, hrany zakončené lištou ABS, plastová kolečka. Nábytek je v barevném provedení dub estana + antracit.

Dostupnost: 2-8 týdnů
Cena s DPH

2 190 Kč

Kód zboží:
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Meblar
Splátková kalkulačka klikni pro detail

Kontejner Allmo AL 10

Kontejner Allmo o rozměrech (š) 40 x (v) 53 x (h) 40 cm je vyrobený z lamina 16 mm, hrany zakončené lištou ABS, plastová kolečka. Nábytek je v barevném provedení dub estana + antracit.

Praktický kontejner, jež má hned několik možností využití. Tento kousek je především určený k psacímu stolu Allmo AL 9, jako nezbytný úložný prostor pro psací a školní potřeby. Stejně tak dobře poslouží jako noční stolek, který je na vrchu ohraničený, což zabraňuje pádu předmětů z povrchu. Kontejner se lehce posunuje po místnosti, stojí totiž na plastových kolečkách. 

Moderní sektorový nábytek Allmo se nese na vlně oblíbeného spojení dekoru dřeva s antracitovou barvou. Tuto kolekci zdobí antracitové žebrování, jež přidává kouskům na originálním vzhledu. Zásuvky a dvířka jsou opatřeny tmavými úchyty, které nenarušují vzhled, naopak jej perfektně doplňují.

V kolekci Allmo je na výběr z různě velkých skříní, vitrín, regálů, komod, závěsných polic a televizních stolků. Nechybí ani konferenční a psací stůl s přídavným úložným prostorem. Díky této rozmanité nabídce je nábytek použitelný v obývacím pokoji, ložnici i pokoji pro starší děti a studenty. Výhodou je jednota stylu nábytku v různých pokojích a možnost jej přeorganizovat a tím oživit vzhled místností.

 Celou kolekci nábytku Allmo naleznete zde.

Materiál

  • lamino 16 mm - laminovaná dřevotřísková deska, jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravenou, povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím, cení se pro vysokou mechanickou odolnost, nízkou cenu i jednoduchou údržbu
  • hrany nábytku jsou zakončeny lištou ABS, nábytek je tak odolný vůči mechanickému poškození
  • plastová kolečka

Odstín

  • dub estana + antracit

Technické parametry

Šířka 40 cm
Výška 53 cm
Hloubka 40 cm
Materiál lamino 16 mm, lišty ABS, plastová kolačka
Barevné provedení dub estana + antracit
Hmotnost 15,30 kg
Záruční lhůta 24 měsíců
Kontejner Allmo AL 10 Kontejner Allmo AL 10 Kontejner Allmo AL 10 Kontejner Allmo AL 10