Infolinka:

(+420) 734 235 273

 

 

Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Školní autobus Lorena Canals - ECO-CITY
Školní autobus Lorena Canals - ECO-CITY Školní autobus Lorena Canals - ECO-CITY Školní autobus Lorena Canals - ECO-CITY Školní autobus Lorena Canals - ECO-CITY Školní autobus Lorena Canals - ECO-CITY Školní autobus Lorena Canals - ECO-CITY Školní autobus Lorena Canals - ECO-CITY Školní autobus Lorena Canals - ECO-CITY Školní autobus Lorena Canals - ECO-CITY Školní autobus Lorena Canals - ECO-CITY Školní autobus Lorena Canals - ECO-CITY

Školní autobus Lorena Canals - ECO-CITY

Školní autobus s cestou na hraní od světoznámé značky Lorena Canals, velikost autobusu 12 x 20 x 14 cm, cesty 20 x 400 cm. Ekologicky nezávadný materiál a netoxické barvy. Ruční výroba za férových podmínek.

Dostupnost: 1-4 týdny
Cena s DPH

1 550 Kč

Kód zboží: SCT-BUS
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Lorena Canals

Školní autobus Lorena Canals - ECO-CITY

Školní autobus s cestou na hraní od světoznámé značky Lorena Canals, velikost autobusu 12 x 20 x 14 cm, cesty 20 x 400 cm. Ekologicky nezávadný materiál a netoxické barvy. Ruční výroba za férových podmínek.

Řekněte ahoj ekologickému městu, tak popisuje výrobce novou kolekci koberců a doplňků pro děti s názvem ECO-CITY. Kolekce byla navržená tak, aby byly jednotlivé prvky nejen hezké a originální, ale zároveň sloužily i dětským hrám a byly tak využité naplno. 

Nápaditý způsob, jak využít hračku i její obal. Autobus s rozbalovací cestou dlouhou 400 cm s dopravním značením a pruhy. Do posledního detailu zpracovaná hračka pro malé i starší děti, kterou snadno sbalíte a vezmete ven nebo na hřiště. 

Hračka je šetrná k životnímu prostředí, na její výrobu byla použitá bavlna a přírodní barvy. Pečlivá ruční práce za férových podmínek pro zaměstnance z něho tvoří jedinečný a etický kousek.

Španělská značka Lorena Canals nachází inspiraci při navrhování koberců a bytových doplňků úplně všude. Unikátní design a neobvyklé barvy jsou charakteristickým rysem této značky, která se snaží nejen o originální výrobky, ale zakládá si i na ekologické produkci a  korektním jednáním se zaměstnanci.

Popis

  • originální hračka od věhlasné značky Lorena Canals
  • velikost autobusu 12 x 20 x 14 cm, cesty 20 x 400 cm
  • výroba, materiál a barvy šetrné k životnímu prostředí 
  • ruční práce za použití tradičních metod
  • férové podmínky pro zaměstnance bez dětských pracovníků
  • každý kus je originál, barva a vzor se vlivem ruční práce mohou mírně lišit

Materiál

  • 97 % bavlna, 3 % další materiály, výplň 100 % polyester 
  • přírodní barvy bez toxických látek

*Hračky jsou zdravotně nezávadné a splňují mezinárodní normy ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001.

Technické parametry

Sestava se skládá auto - 12 x 20 x 14 cm, cesta - 20 x 400 cm
Materiál 97 % bavlna, 3 % další materiály, výplň 100 % polyester
Hmotnost 0,9 kg
Počet dodaných kusů 1 ks
Stav dodání v celku
Speciální vlastnosti ručně vyrobené, šetrné k životnímu prostředí, přírodní barvy bez toxických látek
Záruční lhůta 24 měsíců
Školní autobus Lorena Canals - ECO-CITY Školní autobus Lorena Canals - ECO-CITY Školní autobus Lorena Canals - ECO-CITY Školní autobus Lorena Canals - ECO-CITY Školní autobus Lorena Canals - ECO-CITY Školní autobus Lorena Canals - ECO-CITY Školní autobus Lorena Canals - ECO-CITY Školní autobus Lorena Canals - ECO-CITY Školní autobus Lorena Canals - ECO-CITY Školní autobus Lorena Canals - ECO-CITY Školní autobus Lorena Canals - ECO-CITY Školní autobus Lorena Canals - ECO-CITY